• W dniu 9 listopada uczniowie z Samorządu tj. Karina Barczuk, Aleksandra Borysiuk i Zofia Jurkowska wzięli udział w  symbolicznym przyjęciu Ognia Niepodległości z Nadleśnictwa Międzyrzec. Natomiast 11 listopada uczestniczyli z pocztem sztandarowym w Gminnych Obchodach Narodowego Święta Niepodległości w Krzewicy. W tym dniu uczniowie z Samorządu Uczniowskiego na czele z Panią Dyrektor Dorotą Herda oraz Panem Arturem Stefaniukiem przekazali na ręce Wójta Gminy Międzyrzec Podlaski Krzysztofa Adamowicza Ogień Niepodległości.

• Samorząd włączył się w siódme obchody Międzynarodowego Dnia Krajobrazu. Tegoroczne hasło to „Doceń lokalność!”. W ramach obchodów zorganizowaliśmy jesienny spacer po najbliższej okolicy. SU uwiecznił na zdjęciach piękno okolicy i zachwycającą przyrodę.

• Uczestniczyliśmy w 5 edycji akcji #sadziMY. Dzięki współpracy z Nadleśnictwem Międzyrzec Podlaski otrzymaliśmy sadzonki klonu. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami p. Anną Matwiejuk i p. Danielem Wajszczukiem posadzili na terenie naszej szkoły kolejne drzewka, które w przyszłości wzbogacą krajobraz otaczający placówkę. Już kolejny rok włączamy się w tą piękną akcję, która została zainicjowana przez parę prezydencką.

• Z okazji DEN uczniowie z Samorządu Uczniowskiego sprawili nauczycielom wiele radości. Przygotowali i zorganizowali z innymi klasami muzyczny koncert. Posłuchajcie:)

• 2 października przygotowaliśmy kampanię z okazji Międzynarodowego Dnia Bez Przemocy

• Przygotowanie i organizacja XXI Gminnych Biegów Przełajowych im. Janusza Kusocińskiego

pod honorowym patronatem Wójta Gminy Międzyrzec Podlaski Krzysztofa Adamowicza

• Rok 2023/2024

• 15 września 2023 r. uczniowie z SU reprezentowali szkołę w poczcie sztandarowym i wzięli udział w uroczystości upamiętniającej pomordowanych w Katyniu mieszkańców Międzyrzeca i okolic.